->  Foto 2011 >>> 11.9.2011.: pobjednici veslačke regate

 

Otvoreno prvenstvo Dalmacije održano je 10.09.2011. na stazi u Spinutu u Splitu. VK Neretvanski gusar je nastupio u posadi 2xJMB Mateo Vidović i Ante Matić, te su zauzeli drugo mjesto, a iza sebe ostavili su jake ekipe VK Gusara iz Splita i VK Neptuna iz Dubrovnika.

Situacija na vodi :

Do 1300 m, naš klub je vodio, a zatim se dogodio jedan mali kiks našem veslaču gdje mu je zapelo veslo, pa su morali dijelić sekunde zastati. Tu nezgodu iskoristio je VK Mornar koji je izišao na vodstvo.

 

Naši veslači u slijedecim postavama nastupaju na

21 (68) Prvenstvu Republike Hrvatske:

1xJMB Mateo Vidović

1xJMB Ivan Vučić

2xJMB Ante Matić - MArjan Vučić

1x KMA Bruno Vučković

Želimo im puno uspjeha !

 
 

na slici: Ante Matić, Mateo Vidović, sutkinje našeg kluba i tajnica, Paula Vučina i Željana Musulin