->
Foto
2012
>>> 25.12.2012.: -Božić,
ponoćka u Vidu
Božić-ponoćka u Vidu 25.XII.2012.
|
U crkvi Gospe Snježne u Vidu, tradicionalnom svetom misom-ponoćkom na Badnju večer proslavljen je Božić-rođenje Isusovo. U 23.30 sati do ponoći oba župni i dječiji zbor pjevali su manje poznate božićne pjesme. Uoči početka svete mise mali izviđači Neretvanskog gusara donijeli su Betlehemsko svjetlo-svjetlo mira. Sveta misa započela je točno u ponoć. Cijelo ozračje proteklo je tiho, kako već treba biti ova "Tiha noć, sveta noć..." bez pucnjeva petardi. Vrijeme je bilo ugodno iako su bila samo +2 stupnja i bez vjetra. (foto BM) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| izviđači donose Betlehemsko svjetlo | |||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| čestitanja po izlasku iz crkve | mini vatromet | ||||