->
Foto
2012
>>> 24.3.2012.: -probe
žudija za Split
|
Vid, 24.3.2012.-Za nekoliko dana u splitskoj konkatedrali održati će se koncert pučkih pjevača Neretvanskog dekanata, dijelom koncerta provlače se i uskršnji običaji u Neretvi. Žudije iz naše župe i "Šimun" prikazuju procesiju Velikog petka i sam čin "padanja" na Veliku subotu. Kako je to sve specifično i radi se o novom prostoru žudije su danas na platou kod crkve nacrtali izgled prezbiterija konkatedrale i uvježbavali prikaze i kretanja. |
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)