->
Foto
2012
>>> 5.5.2012.: -kip
sv. Leopolda Mandića
Sv. Leopold Bogdan Mandić
|
Još tjedan dana do slave Sv Leopolda Bogdana Mandića. Župno pastoralno Vijeće prije nekoliko mjeseci dalo je narudžbu gospodinu Nikoli Šeparoviću za izradu brončanog kipa sv Leopolda. Novi kip bit će identičan „drvenom“ iz crkve jer je od njega uzet otisak za kalup a blagoslovit će ga nadbiskup talijanske Fođe Francesco Fio Tanburino koji je svojevremeno nesebično pomogao u nabavci kipova sv. Ivana i Leopolda. |