->  Sport i udruge -> MNK Vid >>> MNK Vid 2009/10.g.

 

Udruga malonogometnih amatera grada Metkovića 2009./2010.

POREDAK

1.

Norin (Kula Norin.)

28

23

2

3

129

:

58

71

2.

Škrapa Momići 28 21 3 4 116

:

36 66

3.

Poljopromet 28 19 3 6 109 : 65 60

4.

Orašina Montaling

28

18

5

5

114

:

78

59

5.

Killersi Metković

28 16 5 7 109 : 61 53
6. Vid 28 16 3 9 87 : 60 51
7. Poljopromet veterani 28 16 2 11 93 : 69 50
8.

Graničar

28

13

2

13

77

:

85

41

9. Podkraj 28 9 7 12 78

:

92 34
10.

Sveti Roko Podrujnica

28 8 5 15 61 : 72 29
11.

Mlinište

28 8 4 16 64

:

98 28
12. Krvavac II Kican Interijeri (-2) 28 6 2 20 74 : 119 18
13. Klada (-4) 28 7 0 21 50 : 111 17
14. Recreativo 28 2 2 24 68 : 172 8
15.

Caffe Bar "Ankora" Žrnjevo Neum (-8)

28

4

3

21

40

:

93

7

1.kolo 7.rujna 2009.

Poljopromet Veterani-Škrapa Momići 1:4

Podkraj-Vid 3:3

(Taslak, K. i M. Bukovac)

Killersi Metković -Norin 2:3

Žrnjevo Neum-Mlinište 3:2

Recreativo -Poljopromet 1:9

Orašina Montaling-Graničar 3:5

Krvavac II Kican Int.-Sv.Roko Podrujn. 3:0

Klada slobodna

 

2.kolo 14.rujna 2009.

Vid - Killersi Metković 3:2 (1:1)
Klada - Žrnjevo Neum 1:5
Graničar - Krvavac II Kican Interijeri 1:0
Poljopromet - Orašina Montaling 3:3
Mlinište - Podkraj 6:4
Škrapa Momići - Recreativo 13:2
Norin - Poljopromet Veterani 4:1

Sveti Roko Podrujnica-slobodni

 

3.kolo 21.rujna 2009.

Killersi Metković - Mlinište 5:2
Recreativo - Norin 2:6
Orašina Montaling - Škrapa Momići 0:7
 Podkraj - Klada 3:1
Krvavac II - Poljopromet 2:13
Poljopromet Veterani - Vid 3:2
Sveti Roko Podrujnica - Graničar 1:2

CB Ankora Žrnjevo Neum-slobodni

 

4.kolo 28.rujna 2009.

Klada-Killersi Metković 1:6

Vid-Recreativo 3:3 (2:1)

Žrnjevo Neum-Podkraj 2:2

Mlinište-Poljopromet Veterani 0:6
Norin-Orašina Montaling 5:3
Škrapa Momići- Krvavac II 3:0
Poljopromet - Sveti Roko Podrujnica 4:1
Graničar slobodan

 

5.kolo - 5.listopada 2009.

Krvavac II- Norin 1:7
Sveti Roko Podr. - Škrapa Momići 1:3
Graničar - Poljopromet 1:6
Orašina Montaling- Vid 3:1
Poljopromet Veterani - Klada 4:2
Recreativo  - Mlinište 4:4
Killersi Metković - Žrnjevo Neum 4:1

Podkraj slobodan

 

6.kolo - 12.listopada 2009.

Žrnjevo Neum-Poljopromet Veterani 2:2
Norin-Sveti Roko Podrujnica 2:0
Mlinište-Orašina Montaling 1:2
Vid-Krvavac II 3:3 (1:0)
Podkraj - Killersi Metković 0:4
Škrapa Momići - Graničar 1:2
Klada- Recreativo 6:3

Poljopromet slobodan

 

7.kolo - 19.listopada 2009.

Orašina Montaling-Klada 1:0
Recreativo-Žrnjevo Neum 5:3
Krvavac II-Mlinište 2:3
Poljopromet Veterani-Podkraj 1:4
Poljopromet-Škrapa Momići 2:1
Graničar-Norin 2:3
Sveti Roko Podrujnica-Vid 1:2

Killersi Metković slobodni

 

8.kolo - 26.listopada 2009.

Vid-Graničar 8:1 (6:0)
Killersi-Poljopromet Veterani 5:3
Podkraj-Recreativo 6:4
Klada-Krvavac II 4:3
Norin-Poljopromet 4:0
Mlinište-Sveti Roko Podrujnica 1:2
Žrnjevo Neum-Orašina Montaling 2:5

Škrapa Momići slobodni

 

9.kolo - 2.studenog 2009.

Recreativo-Killersi 1:4
Škrapa Momići-Norin 3:5
Sveti Roko Podrujnica-Klada 2:0
Poljopromet-Vid 2:1 (2:1)
Krvavac II-Žrnjevo Neum 6:8
Orašina Montaling-Podkraj 3:2
Graničar-Mlinište 2:2

Poljopromet Veterani slobodni

 

10.kolo - 9.studenog 2009.

Žrnjevo Neum-Sveti Roko Podrujnica 3:3
Klada-Graničar 1:7
Vid-Škrapa Momići 0:4
Podkraj-Krvavac II Kican Interijeri 4:5
Killersi-Orašina Montaling 2:2
Mlinište-Poljopromet 2:2

Poljopromet Veterani-Recreativo 5:2

Norin slobodan

 

11.kolo - 16.studenog 2009.

Graničar-Žrnjevo Neum 5:3

Krvavac II-Killersi 0:5
Orašina Montaling-Poljopromet Vet. 4:3
Sveti Roko Podrujnica-Podkraj 2:4
Škrapa Momići-Mlinište 1:1

Norin-Vid 4:2

Poljopromet-Klada 9:6
Recreativo slobodan

 

12.kolo - 23.studenog 2009.

Žrnjevo Neum-Poljopromet 2:3

Recreativo-Orašina Montaling 6:9

Klada-Škrapa Momići 2:3
Mlinište-Norin 2:9

Killersi-Sveti Roko Podrujnica 2:2

Poljopromet Vet.-Krvavac II 4:2
Podkraj-Graničar 5:3
Vid slobodan

 

13.kolo - 18.siječnja 2010.

Krvavac II-Recreativo 10:1
Graničar-Killersi 3:2
Sveti Roko Podr.-Poljopromet Vet. 1:2

Poljopromet-Podkraj 1:7

Vid-Mlinište 3:2
Norin-Klada 6:2

Škrapa Momići-Žrnjevo Neum 3:0 bb

Orašina Montaling slobodni

 

14.kolo - 25.siječnja 2010.

Žrnjevo Neum-Norin 1:8

Klada-Vid 1:7

(4 M.Bukovac, 1 Kešina, 2 Vidović)

Poljopromet Vet.-Graničar 8:5
Recreativo-Sveti Roko Podr. 2:8

Killersi-Poljopromet 6:2

Podkraj-Škrapa Momići 1:1

Orašina Montaling-Krvavac II 8:5

Mlinište slobodni

 

15.kolo - 1.veljače 2010.

Vid-Žrnjevo Neum 2:5 (2:2)
Mlinište-Klada 3:1
Sveti Roko Podr.-Orašina Montaling 3:3

Norin-Podkraj 0:0

Škrapa Momići-Killersi 3:1
Poljopromet-Poljopromet Veterani 2:0

Graničar-Recreativo 4:1

Krvavac II slobodan

16.kolo 8.veljače 2010.

Škrapa Momići-Poljopromet Vet. 3:0 bb

Vid-Podkraj 3:1

Norin-Killersi Metković 4:4

Mlinište-Žrnjevo Neum 1:4

Poljopromet-Recreativo 7:3

Graničar-Orašina Montaling 0:6

Sv.Roko Podrujn.-Krvavac II Kican Int.5:3

Klada slobodna

 

17.kolo 15.veljače 2010.

Killersi Metković-Vid 4:3
Žrnjevo Neum-Klada 6:5

Krvavac II Kican Interijeri-Graničar 6:8
Orašina Montaling-Poljopromet 3:2

Podkraj-Mlinište 5:0
Recreativo-Škrapa Momići 3:13
Poljopromet Veterani-Norin 5:4

Sveti Roko Podrujnica-slobodni

 

18.kolo 22.veljače 2010.

Mlinište-Killersi Metković 1:6
Norin-Recreativo 3:2
Škrapa Momići-Orašina Montaling 2:3
 Klada-Podkraj 5:4
Poljopromet-Krvavac II 7:1
Vid-Poljopromet Veterani 2:1 (0:1)
Graničar-Sveti Roko Podrujnica 5:3

CB Ankora Žrnjevo Neum slobodni

 

19.kolo 1.ožujka 2010.

Sveti Roko Podrujnica-Poljopromet 1:2

Podkraj-Žrnjevo Neum 3:3

Poljopromet Veterani-Mlinište 0:2

Orašina Montaling-Norin 2:4

Recreativo-Vid 1:4 (0:0)

Killersi Metković-Klada 9:0

Krvavac II-Škrapa Momići 0:3 bb

Graničar slobodan

 

20.kolo 8.ožujka 2010.

Klada-Poljopromet Veterani 2:3

Mlinište-Recreativo 3:1

Škrapa Momići-Sveti Roko Podr. 2:2

Žrnjevo Neum-Killersi Metković 0:3bb

Norin-Krvavac II 3:1

Poljopromet-Graničar 6:3
Vid-Orašina Montaling 7:3 (1:0)

(J.Taslak 2, M.Bukovac 2, T.Kešina 2, D.Suton)

Podkraj slobodan

 

21.kolo 15.ožujka 2010.

Krvavac II-Vid 2:4

Poljopromet Veterani-Žrnjevo Neum 3:0 bb

Recreativo-Klada 1:2

Sveti Roko Podrujnica-Norin 3:4

Killersi Metković-Podkraj 6:1

Graničar-Škrapa Momići 1:3

Orašina Montaling-Mlinište 5:3

Poljopromet slobodan

 

22.kolo 22.ožujka 2010.

Žrnjevo Neum-Recreativo 0:3 bb

Norin-Graničar 5:4

Mlinište-Krvavac II 4:2

Vid-Sveti Roko Podrujnica 2:1

Mario Bukovac 2

Klada-Orašina Montaling 0:4

Podkraj-Poljopromet Veterani 2:6

Škrapa Momići-Poljopromet 4:1

 

23.kolo 29.ožujka 2010.

Graničar-Vid 0:2

Poljopromet Veterani-Killersi 7:4

Recreativo-Podkraj 3:4

Krvavac II-Klada 0:3

Sveti Roko Podrujnica-Mlinište 4:2

Poljopromet-Norin 3:2

Orašina Montaling-Žrnjevo Neum 3:0 bb

Škrapa Momići slobodni

 

24.kolo 26.travnja 2010.

Podkraj-Orašina Montaling 3:4

Mlinište-Graničar 2:0

Killersi-Recreativo 6:1

Vid-Poljopromet 2:1

Norin-Škrapa Momići 2:5

Klada-Sveti Roko Podrujnica 1:2

Žrnjevo Neum-Krvavac II 0:3 bb

Poljopromet Veterani slobodni

 

25.kolo 3.svibnja 2010.

 Sv. Roko Podrujnica-Žrnjevo Neum 3:0bb

Graničar-Klada 3:1

Škrapa Momići-Vid 4:2 (2:1)
Krvavac II Kican Interijeri-Podkraj 3:3
Orašina Montaling-Killersi 4:4
Poljopromet-Mlinište 5:4

Recreativo-Poljopromet Veterani 2:14

Norin slobodan

 

26.kolo 10.svibnja 2010.

Žrnjevo Neum-Graničar  0:3 bb

Killersi-Krvavac II 2:3

Poljopromet Vet.-Orašina Montaling 1:1

Podkraj-Sveti Roko Podrujnica 2:2

Mlinište-Škrapa Momići 2:5

Vid-Norin 3:4 (2:2)

Klada-Poljopromet 2:7

Recreativo slobodan

 

27.kolo 17.svibnja 2010.

Poljopromet-Žrnjevo Neum 3:0 bb

Orašina Montaling-Recreativo 11:3

Škrapa Momići-Klada 3:0 bb

Norin-Mlinište 8:2

Sveti Roko Podrujnica-Killersi 2:3

Krvavac II-Poljopromet Vet. 2:3

Graničar-Podkraj 1:1

Vid slobodan

 

28.kolo 24.svibnja 2010.

Žrnjevo Neum-Škrapa Momići 0:3 bb

Mlinište-Vid 1:7

Poljopromet Vet.-Sveti Roko Podr. 4:1

Podkraj-Poljopromet 2:4

Klada-Norin 1:9

Recreativo-Krvavac II 2:3

Killersi-Graničar 3:1

Orašina Montaling slobodni

 

29.kolo - 31.svibnja 2010.

Norin-Žrnjevo Neum 3:0 bb

Vid-Klada 3:0 bb

Graničar-Poljopromet Vet. 2:3

Sveti Roko Podr.-Recreativo 4:1

Poljopromet-Killersi 3:3

Škrapa Momići-Podkraj 11:0

Krvavac II-Orašina Montaling 3:8

Mlinište slobodni

 

30.kolo - 7.lipnja 2010.

Žrnjevo Neum-Vid 0:3 bb
Klada-Mlinište 2:1
Orašina Montaling-Sveti Roko Podr. 8:1

Podkraj-Norin 2:8

Killersi-Škrapa Momići 2:5
Poljopromet Veterani-Poljopromet 0:3

Recreativo-Graničar 3:5

Krvavac II slobodan

 

 MNK Vid 8.3.2010.

stoje: Damir Suton-vratar, Mario Bukovac, Ivan Suton, Tomislav Kešina, voditelj Stipe Suton,

čuče, s lijeva: Ivan Kešina, Mijo Vidović, Josip Taslak, Ante Bukovac,


GRB kluba:  (autor Ivan Vučić)

MNK Vid na Božićnom turniru 2009.

 


KUP FINALE, 14.lipnja 2010.

Poljopromet-Orašina Montaling 3:1


KUP 1/2 finale, 10.lipnja 2010.

Orašina Montaling-Graničar 5:4

Škrapa Momići-Poljopromet 2:3


KUP 1/4 finala, 19.travnja 2010.

Poljopromet Veterani-Poljopromet 4:5p 1:1

Orašina Montaling-Sv. Roko Podrujnica 3:0

Škrapa Momići-Podkraj 3:2

Graničar-Krvavac II 3:2


KUP 1/8 finala

Škrapa Momići-Recreativo 6:2

Klada-Poljopromet 2:6

Podkraj-Vid 5:3

Krvavac II-Norin 4:1

Killersi-Orašina Montaling 6:7 penali

Sveti Roko Podrujnica-Mlinište 3:1


Najbolji strijelac i najbolji igrač lige:

Mišo Ramić (Škrapa)..44 pogodka

Najbolji trener: Matko Petković (Norin)

Najbolji vratar: Ivan Plećaš (Škrapa)

Fair play: Recreativo