->  Sport i udruge -> MNK Vid >>> MNK Vid 2010/11.g.

 

Udruga malonogometnih amatera grada Metkovića 2010./2011.

 1. Kolo - 11.listopada 2010.

14. Kolo - 7.2.2011.

1.

Škrapa Momići

24

17

2

5

71

:

30

51

2.

Poljopromet (-2)

24

17

1

6

74

:

45

50

3.

Orašina Montaling

24

14

3

7

84

:

54

45

4.

Vid

24

14

2

8

70

:

49

44

5.

ŠU Rogotin

24

12

6

6

69

:

49

42

6.

Sveti Roko Podr.

24

12

4

8

55

:

49

40

7.

Graničar

24

11

4

9

54

:

49

37

8.

Podkraj

24

10

4

10

59

:

63

34

9.

Crni put Sv. Nikola

24

9

6

9

62

:

62

33

10.

Norin

24

10

2

12

80

:

75

32

11.

Killersi Metković(-2)

24

6

7

11

46

:

57

23

12.

Krvavac II (-4)

24

2

2

20

35

:

98

4

13.

CB Cesarica Ploče-6

24

0

2

22

21

:

99

-4

Poljopromet -2 boda neizvršavanje obveza prema UMA; Killersi -2, Krvavac II -4 i CB Cesarica -6 bodova nedolazak na utakmice. Zbog odustajanja u drugom dijelu CB Cesarica svi odigrani rezultati brišu se i registriraju sa 0:3.


POREDAK SAMO II.DIJELA PRVENSTVA

1.

Škrapa Momići

11 9 1 1 44

:

10 28

2.

Sveti Roko Podr.

11 8 2 1 32

:

12 26
3. ŠU Rogotin 11 6 4 1 34 : 18 22

4.

Orašina Montaling

11 6 2 3 35

:

24 20

5.

Graničar

11 6 1 5 29

:

25 19

6.

Vid

11 6 1 4 30

:

28 19
7. Poljopromet (-2) 11 6 1 4 30 : 24 17

8.

Podkraj

11 5 1 5 24

:

28 16

9.

Norin

10 4 1 6 31

:

37 13

10.

Crni put Sv. Nikola 11 3 2 6 20

:

35 11

11.

Killersi Metković(-2)

11 2 3 6 14

:

25 9
12.

Krvavac II (-2)

11 1 1 9 15

:

37 2
13.

CB Cesarica Ploče-6

11 0 0 11 0

:

33 -6

 

Ante Suton, Ivan Suton, Ante Bukovac, Mario Bukovac, Jerko Beš, Frane Jurišin, Mario Krstičević, Josip Taslak, Ivan Ramić, Ivan Kešina, Tomislav Kešina, Josip Volarević, Matija Ilić,

trener Stipan Suton

 

MNK Vid strijelci do 24.kola:

M.Bukovac.....11

I.Ramić..........10

T.Kešina........8

M.Krstičević...7

J.Volarević.....6

J.Beš............6

J.Taslak.........5

A.Marušić.......4

Suton Ivan.....2

A.Bukovac......2

Kešina Ivan....1

M.ilić.............1

autogol..........1

 

-------------------------------

LISTA STRIJELACA (24 kola):

Mihaljević (Norin)...21

Marušić (Crni put)..19

Ćendo (Rogotin)....18

Ćendo (Podrujnica).16

M.ramić (Škrapa)....16

-------------------------------

KUP

31.5. 2011.

finale i dodjela trofeja prvaka lige:

20.30h Š.U.Rogotin Columbia-Killersi

 

1/2 finale -30.5.

Vid-Š.U.Rogotin Columbia 0:3

Poljopromet-Killersi 1:2

 

1/4 finala -18.4.2011.

Orašina Montaling-Vid 4:8

(Beš, M.Bukovac, T.Kešina 3, Taslak 2, Volarević)

Škrapa Momići-Š.U.Rogotin Columbia 2:4

Poljopromet-Norin 7:3

Graničar-Killersi Metković 1:3

 

1/8 finala -11.4.2011.

Krvavac II Kican Interijeri - Vid 2:3 (1:1)

(J.Taslak, T.Kešina, M.Bukovac)

Sv. Roko Podrujnica-Norin 0:2

Podkraj-Killersi Metković 2:4

Crni Put-Š.U.Rogotin Columbia 4:5 P 2:2

ŠU Rogotin Columbia-Sv.Roko Podrujnica 1:3

Podkraj-Killersi Metković 1:1

Crni put-Vid 2:1 (Ramić)

Orašina Montaling-Norin 3:0

CB Cesarica-Krvavac II Kican Interijeri 3:3

Graničar-Škrapa Momići 2:1

Poljopromet-slobodan

Sv.Roko Podrujnica-ŠU Rogotin Col. 2:2

Killersi Metković-Podkraj 1:3

Vid-Crni put 6:1

(A.Bukovac, A.Marušić, M.Bukovac, J.Beš, J.Taslak, J.Volarević)

Norin-Orašina Montaling 2:8

Krvavac II Kican InterijeriCB Cesarica 3:0bb

Škrapa Momići-Graničar 4:1

Poljopromet-slobodan

 2. Kolo - 18.listopada 2010.

 15. Kolo - 14.2.2011.

Poljopromet-Orašina Montaling 2:5

Norin-Podkraj 3:1

Killersi Metković-Crni put 2:2

Vid-ŠU Rogotin Columbia 3:1

(Taslak, Ramić, Krstičević)

Sv.Roko Podrujnica-CB Cesarica 2:2

Krvavac II Kican Interijeri-Graničar 1:2

Škrapa Momići slobodni

Orašina Montaling - Poljopromet 1:1

Podkraj - Norin 5:2

Crni put - Killersi Metković 2:3

ŠU Rogotin Columbia - Vid 5:0 (0:0)

CB Cesarica - Sv.Roko Podrujnica 0:3bb

Graničar - Krvavac II Kican Interijeri 7:2

Škrapa Momići slobodni

 3. Kolo - 25.listopada 2010.

16. Kolo - 21.2.2011.

Crni Put - Norin   2 : 2

Škrapa Momići - Krvavac II KI 3 : 1

Š.U.Rogotin Columbia-Killersi Metković 2 : 3

Podkraj - Poljopromet 3 : 7

C.B. Cesarica - Mnk Vid 1: 6

(Ramić 2, Taslak, Beš, Krstičević 2)

Graničar - Sv. Roko Podrujnica   3 : 1

Orašina Montaling slobodan

Norin - Crni Put 3:3

Krvavac II - Škrapa Momići 2:5

Killersi Metković - Š.U.Rogotin Columbia 0:5

Poljopromet - Podkraj 3:1

Mnk Vid - C.B. Cesarica 3:0 bb

Sv. Roko Podrujnica - Graničar 1:0

Orašina Montaling slobodan

 4. Kolo - 8.studenog 2010.

17. Kolo - 28.02.2011.

MNK Vid - Graničar 1:2 (J.Volarević)
Orašina Montaling-Podkraj 4:5

Sv. Roko Podrujnica-Škrapa Momići 1:1
Poljopromet-Crni Put 5:2
Norin-Š.U.Rogotin Columbia 5:6
Killersi Metković-C.B. Cesarica 6:2
Krvavac II Kican Interijeri slobodan

Graničar - MNK Vid 1:4

(A.Bukovac, T.Kešina, A.Marušić 2)

Podkraj - Orašina Montaling 2:4

Škrapa Momići - Sv. Roko Podrujnica 3:1

Crni Put - Poljopromet 1:4

Š.U.Rogotin Columbia - Norin 4:3

C.B. Cesarica - Killersi Metković 0:3bb

Krvavac II Kican Interijeri slobodan

5. Kolo - 15.studenog

18. Kolo - 14.3.2011.

Crni Put-Orašina Montaling 3:1

Š.U.Rogotin Columbia-Poljopromet 1:0

C.B. Cesarica-Norin 1:8

Graničar-Killersi Metković 0:0

Škrapa Momići-Vid 0:4 (0:0)

(Ramić, M.Bukovac, Beš, M.Jerković-ag)

Krvavac II Kican Interijeri-Sv. Roko Podr. 2:1

Podkraj slobodan

Orašina Montaling - Crni Put 3:5

Poljopromet - Š.U.Rogotin Columbia 4:2

Norin - C.B. Cesarica 3:0 bb

Killersi Metković - Graničar 0:2

Vid - Škrapa Momići 1:3

(Tomislav Kešina)

Sv. Roko Podr. - Krvavac II Kican Interijeri 3:0

Podkraj slobodan

6. Kolo - 22.11.2010.

19. Kolo - 21.3.2011.

Vid-Krvavac II Kican Interijeri 5:1

(Ramić 2, Krstičević 2, Volarević 1)

Podkraj-Crni Put 2:2

Orašina Montaling-Š.U.Rogotin Columbia 2:2

Killersi Metković-Škrapa Momići 1:2

Norin-Graničar 5:3

Poljopromet-C.B. Cesarica Ploče 4:0

Sv. Roko Podrujnica slobodni

Krvavac II Kican Interijeri - Vid 2:4

(J.Taslak, T.Kešina 2, M.Ilić)
Crni Put - Podkraj 0:2
Š.U.Rogotin Columbia - Orašina Mont. 2:2
Škrapa Momići - Killersi Metković 4:0
Graničar - Norin 6:3
C.B. Cesarica Ploče - Poljopromet 0:3 bb

Sv. Roko Podrujnica slobodni

7. Kolo - 8.1.2011 20. Kolo - 28.3.2011.

Š.U.Rogotin Columbia-Podkraj 6:3

C.B. Cesarica Ploče-Orašina Montaling 3:7

Graničar-Poljopromet 2:3

Škrapa Momići-Norin 1:3

Krvavac II Kican Interijeri-Killersi Metković 2:4

Sv. Roko Podrujnica-Vid 1:6 (0:2)

(M.Bukovac, Krstičević 2, I.Suton, Volarević, T.Kešina)

Crni Put slobodni

Podkraj - Š.U.Rogotin Columbia 2:3

Orašina Montaling - C.B. Cesarica Ploče 3:0 bb

Poljopromet  - Graničar 2:3

Norin - Škrapa Momići 1:5

Killersi Metković  - Krvavac II Kican Int. 1:1

Vid - Sv. Roko Podrujnica 1:4 (T.Kešina)

Crni Put slobodni

8. Kolo - 10.1.2011.

21. Kolo - 4.4.2011.

Podkraj-C.B. Cesarica Ploče 4:2

Orašina Montaling-Graničar 3:1

Killersi Metković-Sv. Roko Podrujnica 2:3

Crni Put-Š.U.Rogotin Columbia 3:1

Poljopromet-Škrapa Momići 2:0

Norin-Krvavac II Kican Interijeri 7:1

Vid slobodan

C.B. Cesarica Ploče - Podkraj 0:3 bb

Graničar - Orašina Montaling 2:4

Sv. Roko Podrujnica - Killersi Metković 2:2

Š.U.Rogotin Columbia - Crni Put 4:4

Škrapa Momići- Poljopromet 1:0

Krvavac II Kican Interijeri - Norin 1:3

Vid slobodan

9. Kolo - 15.1.2011.

 22. Kolo - 2.5.2011.

C.B. Cesarica Ploče-Crni Put 2:6

Graničar-Podkraj 0:4

Škrapa Momići-Orašina Montaling 2:1

Krvavac II Kican Interijeri-Poljopromet 2:6

Sv. Roko Podrujnica-Norin 3:7

Vid-Killersi Metković 2:2 (1:2) (T.Kešina 2)

Š.U.Rogotin Columbia slobodni

Crni Put-C.B. Cesarica Ploče 3:0 bb

Podkraj-Graničar 1:1

Orašina Montaling-Škrapa Momići 3:2

Poljopromet-Krvavac II Kican Interijeri 6:2

Norin-Sv. Roko Podrujnica 1:4

Killersi Metković-Vid 1:1 (1:1) (M.Bukovac)

Š.U.Rogotin Columbia slobodni

10. Kolo - 17.1.2011.

 23. Kolo - 9.5.2011.

Poljopromet-Sv. Roko Podrujnica 3:1

Orašina Montaling-Krvavac II Kican Int. 7:3

Podkraj-Škrapa Momići 3:3

Norin-Vid 1:4 (0:0)

(I.Suton, J.Beš, I.Kešina, I.Ramić)

Crni Put-Graničar 1:1

Š.U.Rogotin Columbia-C.B. Cesarica 5:3

Killersi Metković slobodni

Sv. Roko Podrujnica-Poljopromet 4:1

Krvavac II Kican Int.-Orašina Montaling 0:3bb

Škrapa Momići-Podkraj 9:1

Vid-Norin 1:9 (M.Bukovac)

Graničar-Crni Put 2:0

C.B. Cesarica-Š.U.Rogotin Columbia 0:3 bb

Killersi Metković slobodni 

11. Kolo - 24.1.2011.

 24. Kolo - 16.5.2011

Graničar-Š.U.Rogotin Columbia 3:3

Sv. Roko Podrujnica-Orašina Montaling 0:2

Vid-Poljopromet 0:2

Škrapa Momići-Crni Put 3:1

Killersi Metković-Norin 6:3

Krvavac II Kican Interijeri-Podkraj 1:5

C.B. Cesarica Ploče slobodni

Š.U.Rogotin Columbia-Graničar 4:1

Norin-Killersi Metković 1:0

Orašina Montaling-Sv. Roko Podrujnica 2:5

Crni Put-Škrapa Momići 0:8

Poljopromet-Vid 2:6

(M.Bukovac 5, A.Marušić 1)

Podkraj-Krvavac II Kican Interijeri 4:0

C.B. Cesarica Ploče slobodni

 12. Kolo - 29.1.2011.

 25. Kolo - 23.5.2011.

Podkraj-Sv. Roko Podrujnica 1:2

Orašina Montaling-Vid 3:4 (1:0)

(I.Ramić, J.Beš, J.Taslak, J.Volarević)

Poljopromet-Killersi Metković 3:0 bb

Š.U.Rogotin Columbia-Škrapa Momići 0:2

Crni Put-Krvavac II Kican Interijeri 11:2

C.B. Cesarica Ploče-Graničar 1:6

Norin slobodan

Sv. Roko Podrujnica-Podkraj 3:0

Vid-Orašina Montaling 3:2

(M.Bukovac, Ramić, Beš)

Killersi Metković-Poljopromet 3:4

Škrapa Momići -Š.U.Rogotin Columbia 0:0

Krvavac II Kican Interijeri-Crni Put 0:1

Graničar-C.B. Cesarica Ploče 3:0 bb

Norin slobodan

 13. Kolo - 31.1.2011.

 26. Kolo - 27.5.2011.

 

Sv. Roko Podrujnica-Crni Put  0:3

Krvavac II Kican Interijeri-Š.U.Rogotin 1:4

Vid-Podkraj 1:3 (0:0) (J.Volarević)

Killersi Metković-Orašina Montaling 2:6

Norin-Poljopromet 2:3

Škrapa Momići-C.B. Cesarica Ploče 6:1

Graničar slobodan

Crni Put - Sv. Roko Podrujnica 4:5

Š.U.Rogotin - Krvavac II Kican Interijeri 3:0bb

Podkraj - Vid 0:3

Orašina Montaling - Killersi Metković 5:3

Poljopromet - Norin 4:3

C.B. Cesarica Ploče - Škrapa Momići 0:3bb

Graničar slobodan