->  Sport i udruge -> MNK Vid ->  2023./24. >>> Finale kupa

Finale kupa UMA 6.5.2024.

6.5.2024.-večeras je pala zavjesa na ovogodišnju sezonu UMA Metković. U finalu kupa sastali su se drugoplasirani AMNK Opuzen i trećeplasirani MNK Vid. U ligaškom dijelu u dvije utakmice pobjeda Opuzena i remi. Večeras druga utakmica 6:0 za MNK Vid i pehar kupa. Na početku Opuzen je pogodio dvije stative a uzvraća stativom i Vid. Golijadu je otvorio najbolji igrač večerašnje utakmice Ivan Arar presjekavši jednu loptu i pored trojice zabija za 1:0. Do poluvremena 3:0 i drugo poluvrijeme opet 3:0, ukupno šestica, strijelci: 1:0 Ivan Arar (10), 2:0 Dane Dominiković (15), 3:0 Ivan Arar (16), 4:0 Frane Jurković (24) , 5:0 Ermin Krvavac (34) i 6:0 Dane Dominiković (39).
Sastav Mnk Vid: Marijo Batinović (vratar), Ivan Marković, Roko Volarević, Frane Jurković, Marko Puljić, Marin Tomas, Marin Barišić, Petar Marević, Ivan Arar, Josip Žderić, Vladimir Franić, Mateo Kozarić, Dane DOminiković, Ermin Krvavac; voditelj Josip Volarević, službeni predstavnik Leon Kozarić.